Бундесліга. 14-й тур

Борусія Д – РБ Лейпциг – 2:3

Голи: Зюле, 45+6, Фюлькруг, 90+3 – Бенсебаїні, 32 (а), Баумгартнер, 54, Поульсен, 90+1

Вилучення: Хуммельс, 15

Кілька днів тому дортмундці неочікувано вилетіли з Кубка Німеччини, поступившись у 1/8 фіналу Штутгарту. Матч регулярного чемпіонату з Лейпцигом теж зі самого початку пішов не за планом Борусії.

Вже на 15-й хвилині "джмелі" залишилися в меншості – Хуммельс зрубав Опенда, який виривався на рандеву з Кобелем. Арбітр Яблонскі оцінив грубі дії Матса як фол останньої надії та показав йому пряму червону.

Невдовзі нещастя дортмундців продовжилися – Бенсебаїні зрізав м'яч у власні ворота. Але ще до перерви гості встигли відновити статус-кво – 1:1.

У другому таймі Баумгартнер вивів Лейпциг уперед. Заруба тривала до останніх секунд. На першій хвилині компенсованого часу Поульсен зробив рахунок 3:1. Однак через кілька хвилин Борусія огризнулася на прощання голом Фюлькруга – 2:3.

Зараз РБ Лейпциг посідає 4-е місце в Бундеслізі, випереджаючи на 4 очки дортмундців, які йдуть п'ятими.