"Вишні" влаштували крижаний душ манкуніанцям вже на 5-й хвилині рахунок відкрив Домінік Соланке. Восьмий гол нападника Борнмута в поточній кампанії АПЛ.

На 69-й хвилині Біллінг подвоїв перевагу гостей. А невдовзі Сенесі довів рахунок до розгромного – 3:0. Вже у компенсований час "червоні дияволи" пропустили вчетверте, але після перегляду VAR суддя скасував взяття воріт через влучання м'яча в руку Данго.

Після цієї блискучої перемоги Борнмут підіймається на 13-е місце (16 залікових балів). Манчестер Юнайтед перебуває на 6-й позиції (27 очок).

До слова, захисник "вишень" Ілля Забарний відіграв весь матч. Від статистичного порталу Sofa Score наш земляк отримав оцінку 7,4 бала. Забарний заблокував 3 удари, віддав 27 з 35 точних пасів (77%), виграв 4 єдиноборства і 7 повітряних дуелей.