Голи: Боніфейс, 12, Паласіос, 28, Шик, 87 – Клаас, 83

Голи: Реєзе, 21, 90 – Ферай, 31, Бенеш, 43

Штутгарт – Борусія Д – 2:0

Голи: Гірассі, 55, Вамангітука, 78

Герта – Гамбург – 2:2 (4:3 пен)

Байєр впевнено обіграв середняка другого дивізіону Німеччини – Падерборн. Леверкузенці забили швидкий гол: Боніфейс замкнув навіс з правого флангу. Ще до перерви Паласіос подвоїв пеервагу Хабі Алонсо.

По перерві Падерборн відквитав один гол, але Шик поставив переконливу крапку в цьому протистоянні.3:1 – Байєр проходять у чвертьфінал турніру.

Саарбюкен з Третьої ліги продовжив шокувати Німеччину. У попередньому рауді він сенсаційно вибив Баварію, а цього разу – Айнтрахт.

Рахунок у другому таймі відкрив форвард Кай Брюнке. Згодом перевагу господарів подвоїв Кербер ударом зблизька. Айнтрахт з 83-ї хвилини догрававав поєдинок у меншості. 2:0 – сенсаційний Саарбрюкен крокує далі.

У ще одному матчі дортмундська Борусія програла від Штутгарта – 0:2. Голами відзначилися Гірассі та Вамангітука.

Ще один учасник чвертьфіналу Кубка Німеччини – Герта. Берлінці перестріляли Гамбург у серії післяматчевих пенальті – 4:3.