Скандинави відкрили рахунок вже на 3-й хвилині – Доннум завдав потужного удару з-за меж карного майданчика. Радіти довелося не довго, адже на 13-й хвилині Норвегії призначили пенальті. Макгін спокійно реалізував 11-метровий. Після цього норвежці знову вийшли вперед: Ларсен відреагував на передачу Ріерсона і відправив м'яч у ворота. Під завісу першого тайму Естігор привіз автогол, чим зрівняв рахунок.

По перерві вже господарі вийшли вперед завдяки старанням Армстронга. Норвегія продовжила контролювати матч. Крапку в поєдинку поставив гол Ельюнуссі. Фінальний свисток арбітра зафіксував бойову нічию 3:3. Нагадаємо, у групі А Іспанія вже давно забезпечила собі путівку на Євро-2024 – "Фурія Роха" вийшла з першого місця (21 очко). Друга путівка дісталася Шотландії (17 пунктів).