Уже в дебюті матчу Іспанію вивів вперед 16-річний нападник Барселони Ламін Ямал. До слова, передгольова атака гравців "Фурії Рохи" складалася з 22 передач. Це найдовша комбінація іспанців у цій єврокваліфікації, яка завершилася забитим м'ячем.

На екваторі стартового тайму перевагу піренейців подвоїв нападник Сосьєдада Мікель Оярсабаль. А за лічені хвилини форвард мадридського Реала Хоселу довів рахунок до розгромного.

Наприкінці поєдинку Кіпр зумів відквитати один гол – відзначився Пілеас. 3:1 – у підсумку. До слова, Іспанія ще у жовтні достроково вийшла на чемпіонат Європи. За весь відбір "Фурія Роха" лише одного разу втратила очки, програвши Шотландії (0:2). Натомість Кіпр не зміг заробити жодного очка у відборі.