Голи: Роналду, 47, Канселу, 58

Люксембург – Боснія і Герцеговина – 4:1

Голи: Олесен, 6, Жерсон, 29 (пен.), 90+5, Муякіч, 55 (А) – Гойкович, 90+4

Словаччина – Ісландія – 4:2

Голи: Куцка, 30, Дуда, 36 (пен.), Гараслін, 47, 55 – Оскарссон, 17, Гудмундссон, 75

Група G

Чорногорія – Литва – 2:0

Голи: Куч, 3, Йоветіч, 48

Португалія напередодні забронювала собі місце у фінальній частині чемпіонату Європи. Однак зустріч з аутсайдером групи видалася нелегкою. Роналду і Ко переважали суперника за всіма показниками. Кріштіану відкрив рахунок лише по перерві та оновив світовий рекорд, забивши 128-й гол за збірну. Згодом Канселу подвоїв перевагу португальців. Рамос під завісу гри начебто поставив остаточну крапку, але гол скасували через офсайд.

Люксембург переграв Боснію і Герцеговину. Олесен вивів господарів вперед вже на стартових хвилинах, а до перерви скандальний Жерсон Родрігес подвоїв перевагу з пенальті. Муякіч автоголом допоміг змінити рахунок на 3:0. У коменсований час БіГ таки заштовхала один м'яч, але гравець Динамо, який на правах оренди виступає за Аль-Вахду, швидко відповів.

Словаччина розгромила Ісландію та оформила вихід на Євро. Гості відкрили рахунок на 17-й, але до 60-ї хвилини господарі зуміли забити 4 голи, одни з яких з пенальті. Гудмундссон допоміг Ісландії відквитати ще один м'яч, але цього було недостатньо.

Таким чином, Португалія має 27 очок, Словаччина друга з 19-ма балами, Люксембург третій (14). Наступні три сходинки посідають Ісландія (10), Боснія і Герцеговина (9) та Ліхтенштейн (0).

Чорногорія без проблем обіграла Литву та має всі шанси вийти у фінальну частину турніру. Голами відзначилися Куч та Йоветіч. Групу очолює Угорщина (15), серби другі (13), а Чорногорія третя (11). Литва (6) та Болгарія (3) вже точно поза Євро-2024.