Товариська гра

Лехія – Україна – 0:2

Голи: Піхальонок, 24, Назарина, 58

Збірна України вирішила зустрітися з клубом першого польського дивізіону в рамках таємного спарингу перед матчем відбору Євро-2024. Таким чином, відеотрансляцію поєдинку не проводили. У матчі було дозволено 10 замін для кожної команди, щоб "синьо-жовті" змогли перевірити у справі всіх футболістів.

За Лехію виступають три українці: Максим Хлань, який напередодні зі скандалом покинув Зорю, Іван Желізко та голкіпер Богдан Сарнавський. Усі троє взяли участь у цьому матчі. "Синьо-жовті" повели в рахунку завдяки голу Олександра Піхальонка на 24-й хвилині.

У другому таймі Назарина подвоїв перевагу України. Обоє записали до свого активу дебютні м'ячі, хоч і не в офіційних матчах. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу української команди.

Нагадаємо, що у понеділок, 20 листопада, підопічні Сергія Реброва проведуть доленосний матч групового етапу відбору Євро-2024 проти Італії. Стартовий свисток пролунає о 21:45.