Український воротар Реала Андрій Лунін знову отримав шанс проявити себе, поки Кепа Аррісабалага відновлюється після пошкодження. Рахунок вже на третій хвилині відкрив Дані Карвахаль. А ще до перерви Вінісіус подвоїв перевагу мадридців.

На старті другого тайму той-таки Вінісіус довів рахунок до розгромного 3:0. А Родріго відвантажив у ворота "кажанів" четвертий м'яч. На 70-й хвилині на полі з'явився український форвард Валенсії Роман Яремчук, однак знову невдало використав відведений йому час.

До кінця поєдинку Родріго встиг оформити дубль. Втім, Уго Дуро не дозволив Луніну зберегти ворота Реала сухими і за дві хвилини до завершення основного часу таки спромігся на гол престижу.

5:1 – остаточний рахунок в українському дербі Прімери. До слова, Лунін отримав від WhoScored оцінку 6,8 – це один з найнижчих балів серед гравців "бланкос", які з'явилися на полі в основі. Яремчукові поставили 6,0 – найгірший показник серед футболістів Валенсії, які вийшли на заміну.