Головний тренер лондонського клубу Мікель Артета задоволений грою Олександра Зінченка після виходу на заміну в матчі проти Севільї у Лізі чемпіонів. А також керманич Арсенала розповів про причину, чому довелося випускати українця вже зі старту другої частини гри.

"У першому таймі Томіясу відчув певний дискомфорт, ми не хотіли ризикувати. Він відіграв багато хвилин (у попередніх матчах – прим.), і очевидно, що маючи на лаві запасних Алекса, готового вийти на поле, це було правильним рішенням", – наводить слова Мікеля Артети офіційний сайт Арсенала.

Олександр Зінченко відіграв увесь другий тайм проти Севільї у 4 турі Ліги чемпіонів і допоміг арсеналу перемогти з рахунком 2:0. Українець розпочав гольову атаку, що завершилася голом Букайо Сака. А на 81 хвилині отримав жовту картку.