Матч 4 туру Ліги чемпіонів, у якома Арсенал приймав Севілью, наш гравець Олександр Зінченко розпочав на лаві запасних. І це вже другий поєдинок поспіль, який українець не розпочинає з перших хвилин.

Арсенал же до гри з іспанцями підходив і взагалі після двох поразок. Тому для лондонців особливо важливо було перемогти. І на 29-й хвилині Леандро Троссар зробив перший крок до тріумфу у цьому матчі. Бельгієць майже у порожні ворота забив м'яч після прострілу Букайо Сака з правого флангу.

Відразу після перерви на полі з'явився Олександр Зінченко. І саме українець розпочав гольову атаку. Оборонець лондонців вкинув аут на Мартінеллі. Бразилець класно розвернув атаку на правий фланг. А там уже Букайо Сака накрутив захисника і відправив м'яч у дальній кут.

У підсумку Арсенал впевнено переміг Севілью з рахунком 2:0. І тепер лідирує в групі В з 9 очками в активі. По 5 балів у ПСВ і Ланса. Останнє місце в Севільї 2 пункти.