Мадридці забили ще на старті першого тайму, гол Вальверде не зарахували через офсайд. Підопічні Анчелотті більше контролювали гру, натомість Севілья переважала за кількістю ударів по воротах (8:3).

Голи продемонстрували вже після 70-ї хвилини. Спочатку Алаба зрізав у власні ворота, а потім Карвахаль врятував ситуацію та зрівняв рахунок. Таким чином, Реал продовжує очолювати таблицю (25 очок). Другим йде Атлетіко, а третя Жирона (в обох по 22), топ-4 замикає Барса (21). Севілья перебуває на 13-й позиції з 9-ма пунктами.

Додамо, що український голкіпер Андрій Лунін спостерігав за цим поєдинком з лави для запасних. Контракт воротаря з "вершковими" розрахований до літа 2024 року. Українець приєднався до складу Реала у 2018 році, але так і не зміг здобути місце в основному складі.