Португальці організували команді з Балкан погром за тайм. Лік забитим м'ячам вже на п'ятій хвилині відкрив Роналду, реалізувавши пенальті. А невдовзі відзначився ще й з гри.

Кріштіану (9 забитих м'ячів) у бомбардирських перегонах цього відбору йде другим після бельгійського голеадора Ромелу Лукаку, в активі якого на одне взяття воріт більше. Дубль у матчі проти Боснії та Герцеговини дозволив Роналду встановити світовий рекорд за кількістю голів за збірну – 127.

До розгромного рахунок довів Бруну Фернандеш. Також до перерви встигли відзначитися Канселу і Феліш. Другий тайм минув без забитих м'ячів – 5:0. Португалія ще після попереднього туру забезпечила собі путівку у фінальну частину Євро-2024, а тепер достроково гарантувала собі перше місце у групі (24 очки).

Натомість боснійці зараз перебувають на третьому щаблі (11 очок), відстаючи від Словаччини, яка йде другою, на 5 залікових балів. Попереду у команд ще по дві гри.