Вилучення: Краєв, 42 (Болгарія)

Група H

Словенія – Фінляндія – 3:0

Голи: Шешко, 16 (п), 28, Янжа, 90+2

Литва на виїзді впевнено обіграла Болгарію. Наприкінці першого тайму господарі залишилися в меншості – півзахисник Краєв заробив два "гірчичники". Ще до перерви литовці встигли конвертувати кількісну перевагу у забитий м'яч – відзначився оборонець Шірвіс. У другому таймі захисник записав у свій актив дубль.

2:0 – ця перемога допомогла Литві видряпатися з дна турнірної таблиці групи G – 5 очок. Натомість на останнє місце скотилася Болгарія – 2 пункти.

У паралельному матчі Словенія вдома розгромила Фінляндію. Захисник гостей Вейсанен уже на старті поєдинку "привіз" пенальті у свої ворота. Вирок арбітра взявся виконувати Беньямін Шешко – Лукаш Градецкі дотягнувся рукою до м'яча, але вибити його не зміг – 1:0.

Невдовзі Шешко забив уже з гри та подвоїв перевагу Словенії. А вже у компенсований час господарі довели рахунок до розгромного – 3:0. Після цього матчу Словенія очолила групу H – 16 залікових балів. Фінляндія йде третьою – 12 пунктів. Між ними розташувалася Данія – 13 очок.