Серія А, 7 тур

Лечче – Наполі – 0:4

Голи: Естігор, 16, Осімхен, 51, Гаетано, 88, Політано, 90+5 (пен.)

Гості матчу з перших хвилин взяли гру під свій контроль, тож на 16-й вже повели в рахунку. Лео Естігор результативно пробив головою з лінії воротарського майданчика. Гравці Лечче не реалізували свої моменти, аби зрівняти в першій 45-хвилинці. 8:4 за ударами на користь Наполі.

По перерві Осімхен після навісної передачі Кварацхелії подвоїв перевагу "блакитних". До слова, Віктор у поточному сезоні забив вже 5 голів у 7 матчах в рамках Серії А. Лечче практично відквитав один м'яч, але рефері не зарахував взяття воріт через офсайд. Під завісу гри господарі зробили рахунок розгромним, а Політано остаточно поставив крапку, забивши з пенальті у компенсований час.

Тож, Наполі розташувався на 3-му місці Серії А, набравши вже 14 очок, а Лечче наразі на 7-й сходинці (11 пунктів).