Ліга конференцій. Груповий етап, 1 тур

Легія – Астон Вілла – 3:2

Голи: Вшолек, 3, Мучі, 26, 51 – Дюран, 6, Дінь, 39

Зрінські – АЗ – 4:3

Голи: Кожуль, 48, 81, Чорлука, 68, Хрвановіч, 71 – ван Бредероде, 10, Мейнанс, 32, де Віт, 44

ГІК – ПАОК – 2:3

Голи: Банде, 36, Радуловіч, 90+9 (пен) – Кулєракіс, 55, Десподов, 81, Томас, 90+4

Динамо З – Астана – 5:1

Голи: Петковіч, 43 (пен.), 53 (пен.), Булат, 58, Марін, 86, Халілович, 90+3 – Оганесян, 79

Слован Братислава – Клаксвік – 2:1

Голи: Вайсс, 54, Чавріч, 74 – Павловіч, 49

Лугано – Буде Глімт – 0:0

Астон Вілла сенсаційно поступилася Легії. Поляки в дебюті гри повели в рахунку, однак швидко отримали у відповідь. До кінця першого тайму рахунок був уже 2:2. По перерві Легія відзначилася втретє та втримала перемогу. До слова, за польську команду виступає Ігор Харатін, але до заявки на матч він не потрапив. Тож, Легія розташувалася на 2-му місці (3 очки), Астон Вілла наразі з нулем.

Ще один українець Ігор Пластун, який виступає за Лудогорець, також залишився поза заявкою на матч зі Спартаком Трнава, його напередодні взагалі виключили зі складу команди. Кривдник СК Дніпро-1 зазнав розгромної поразки та розташувався на дні групи H. Лудогорець перший.

Динамо З перемогло Астану. Петковіч оформив дубль, двічі відзначившись з пенальті, а Булат забив третій м'яч. Лише під завісу гри гості відквитали один гол. Український захисник Богдан Михайліченко з'явився на полі аж на 82-й хвилині зустрічі, але зумів записати до свого активу одразу 2 асисти. 5:1 на користь загребського Динамо, яке очолило турнірну таблицю (3 очки), а Астана поки без пунктів.