Голи: Кляйндінст, 5 (пен.), Дінкчі, 44, 68, Бесте, 76 – Дукш, 49, Вайзер, 64

Нереалізований пенальті: Дукш, 49 (Вердер)

Дармштадт – Борусія Менхенгладбах – 3:3

Голи: Мелем, 8, Магліца, 10, Скарке, 33 – Сібачо, 56, Нойхаус, 74, Чванчара, 77

Вилучення: Магліца, 50 (Дармштадт, червона картка)

Хайденхайм вперше у своїй історії здобув перемогу в Бундеслізі над Вердером. Кляйндінст вивів господарів вперед вже на 5-й хвилині, реалізувавши пенальті. Під завісу тайму він же асистував Дінкчі. По перерві Дукш і Вайзер відновили паритет, однак сенсацію новачка не зупинили. Дінкчі оформив дубль, а Бесте поставив ефектну крапку – 4:2.

Дармштадту не вдалося повторити успіх іншого новачка чемпіонату Німеччини. "Лілії" наколотили три голи у ворота Борусії Менхенгладбах ще в першій половині, проте у другому таймі Магліца отримав червону та залишив команду в меншості. "Жеребці" спромоглися оформити камбек, однак перемогу так і не вигризли – 3:3.

Хайденхайм з 4 очками йде на 11 сходинці. Вердер розташувався 12-м з трьома балами. Борусія М набрала 2 пункти, а Дармштадт лише 1 бал.