Цей поєдинок став матчем-відкриттям нового сезону Бундесліги. Підопічні Тухеля у першому таймі володіли м'ячем 70% часу та завдали 11 ударів (з них 4 у площину). Проте забити у ворота Вердера вдалося лише Сане, який після передачі Кейна реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером. Фюлькруг відповів на це своїм пострілом, але арбітр скасував взяття воріт через офсайд. Невдовзі Мазрауї відгукнувся на коротку передачу та пробив – мʼяч влучив у ліву стійку.

По перерві Сане перевірив реакцію Павленка, пробивши по центру. За кілька миттєвостей голкіперу довелося знову рятувати свою команду після пострілу Кейна. Свій момент мав і Вердер – Стаге з-за меж штрафного майданчика пробив поруч зі стійкою. На 75 хвилині Кейну таки вдалося забити свій дебютний гол за Баварію після розрізної передачі Девіса. Харрі довелося раніше покинути поле через ушкодження.

На останніх хвилинах Сане оформив дубль, а Тель зробив рахунок 4:0. Баварія заробила свої перші 3 очки у Бундеслізі.