Ньюпорт – Брентфорд – 1:1 (по пенальті – 0:3)

Голи: Граймс, 9 (пен.), Патерсон, 79 – Брукс, 55, Траоре, 68, Крісті, 90+1

Голи: Калайджич, 10, Сілва, 25, Догерті, 60, 66, Фрейзер, 84

Плімут – Крістал Пелас – 2:4

Голи: Вейн, 6, Кандл, 46 – Едуар, 59, Матета, 61, 62, 83

Фулхем – Тоттенхем – 1:1 (по пенальті – 5:3)

Голи: ван де Вен, 19 (автогол) – Рішарлісон, 56

У стартовий склад Брентфорда потрапив український легіонер Єгор Ярмолюк. Для 19-річного півзахисника це дебют в основі "бджіл" в рамках офіційного матчу. Він провів на полі 78 хвилин та за цей час віддав 32 точні паси (86,5%), зробив три навіси, тричі вийшов переможцем у наземній боротьбі та двічі у повітрі. Також у його активі два перехоплення мʼяча. Команди обмінялися голами, тому долю зустрічі вирішила серія 11-метрових. Брентфорд переміг – 3:0.

Матч Свонсі – Борнмут міг бути протистоянням між українцями Миколою Кухаревичем та Іллею Забарним. Проте другий не був включений у заявку гостей. Кухаревич розпочав матч на лаві запасних, але тренер випустив його на 58 хвилині, коли Свонсі програвав 1:2. Під завісу матчу Патерсон зрівняв шанси команд. Лише у додатковий час Крісті вирвав перемогу для Борнмута.

Плімут з Чемпіоншипу у першому таймі несподівано домінував над Крістал Пелас. Господарі двічі вразили ворота суперників – відзначилися Вейн та Кандл. По перерві клуб АПЛ відіграв один мʼяч після удару Едуара, а невдовзі Матета оформив хет-трик та вивів Крістал Пелас вперед.

Натомість Вулверхемптон розтрощив Блекпул з рахунком 5:0. Фулхем та Тоттенхем не визначили переможця в основний час, а у серії пенальті сильнішим виявилися господарі – 5:3.