Бундесліга, 2 тур

Бохум – Борусія Д – 1:1

Голи: Штегер, 13 – Мален, 56

Борусія Д у стартовому турі чемпіонату Німеччини перемогла Кельн (1:0), а Бохум розгромно поступився Штутгарту (0:5).

Господарі несподівано повели в рахунку, забивши на 13-й хвилині – Штегер закрутив м'яч у правий кут воріт. Дортмундці завдали лише один удар у площину воріт протягом першого тайму. "Бджоли" зрівняли аж на 56-й, Мален підхопив м'яч на межі штрафного та блискучим ударом поцілив у рамку воріт.

Через кілька миттєвостей Нмеча відгукнувся на коротку передачу на лінії карного майданчика та пробив по воротах, але м'яч влучив у стійку. Зрештою, змінити рахунок командам так і не вдалося. Тож, Борусія Д піднялася на 4 сходинку (4 очки), а Бохум з 1 балом розташувався на 15-му місці.

Зазначимо, що за Бохум виступає український захисник Іван Ордець на правах оренди. Після початку повномасштабного вторгнення рашистів він лише призупинив контракт з російським клубом, скориставшись правилом ФІФА.