Німеччина, Бундесліга, 1-й тур

Аугсбург – Борусія М – 4:4

Голи: Реджбецай, 29, Бауер, 41, Міхель, 45+7 (п.), Варгас, 76 – Ітакура, 13, Чванчара, 27, 90+7 (п.), Нгуму, 37

Штутгарт – Бохум – 5:0

Голи: Гірассі, 18, 77, Загаду, 38, Вамангітука, 60, 68

Борусія Д – Кельн – 1:0

Гол: Мален, 88

Шалену перестрілку влаштували Аугсбург і Борусія М. На перерву команди пішли з рахунком 3:3. По перерві Аугсбург вийшов вперед, однак на 7-й компенсованій хвилині Борусія все ж відновила паритет завдяки реалізованому пенальті.

У іншому матчі Штутгарт розгромив Бохум, забивши рурцям аж 5 сухих голів. Зганьбився і Ордець, який перебуває в оренді в Бохумі з московського Динамо.

Дортмундська Борусія на останніх хвилинах дотиснула Кельн. У першому таймі команди завдали 12 ударів на двох, проте забити гол їм не вдалося. Лише на 88-й хвилині господарям поля все ж вдалося забезпечити собі перемогу відзначився Мален.