Наставники обох команд так чи інакше були пов'язані з Шахтарем. Знайомий українським фанам екс-тренер "гірників" Паулу Фонсека таки розпочинав другий сезон з "догами" попри чутки про відхід.

Тоді як для Франческо Фаріолі ця кампанія стала дебютною на чолі Ніцци. Подейкували, що італієць мав пропозицію цього літа очолити донеччан.

Господарі відкрили рахунок на 18-й хвилині зусиллями Лаборди. Вже за хвилину Тюрам забив другий м'яч, однак його скасували через офсайд. Команда Фонсеки відповіла лише одним гострим моментом Джонатана Девіда. Врятуватися від поразки Ліллю пощастило вже у компенсований арбітром час. На 90+3 універсал Бафоде Діакіте після розіграшу штрафного зафіксував нічийний рахунок на табло – 1:1.