Кваліфікація Ліги чемпіонів. Третій раунд. Перші матчі

Голи: Бабаді, 4, Де Йонг, 22, 32, Сангаре, 73 – Станковіч, 40

Клаксвік (Фарерські острови) – Мольде (Норвегія) – 2:1

Гол: Фредеріксберг, 64, 86, – Ейкрем, 49

Брага – Бачка-Топола (Сербія) – 3:0

Голи: Брума, 17, Піцці, 19, Джало, 87

Олімпія Любляна – Галатасарай – 0:3

Голи: Актюркоглу, 9, Мертенс, 48, Давіршоглу, 90+1

ПСВ у домашньому поєдинку знищив австрійський Штурм. У першому таймі нідерландці розписалися у воротах суперника тричі. Рахунок відкрив хавбек Ісак Бабаді.

Невдовзі дубль оформив капітан ПСВ Люк де Йонг, а два асисти у свій актив записав нападник Бакайоко. Грац зумів відквитати один гол до перерви. ПСВ майже миттєво відповів забитим м'ячем, але арбітр скасував взяття воріт через гру рукою Ван Анхольта. У другому таймі "червоно-білі" таки довели рахунок до розгромного – 4:1.

У паралельному поєдинку Клаксвік з Фарерських островів продовжив свою єврокубкову казку, вирвавши перемогу над норвезьким Мольде – 2:1. Вирішальний гол острів'яни забили на 86-й хвилині.

У ще одному протистоянні Брага впевнено здолала сербську Бачка-Тополу. Португальці забили два м'ячі за дві хвилини у стартовому таймі. А під завісу дуелі Джало довів рахунок до розгромного – 3:0.

Галатасарай на виїзді взяв гору над Олімпією з Любляни. Щоб відкрити рахунок, туркам знадобилося дев'ять хвилин – гостей вивів уперед Актюркоглу. По перерві перевагу Галатасарая збільшив Дріс Мертенс. А вже у компенсований час турки поставили переконливу крапку – 3:0.

Матчі-відповіді відбудуться наступного тижня, 15 серпня.