Ліга конференцій. 2-й раунд кваліфікації, матчі-відповіді

Санта-Колома (Андорра) – Сутьєска (Чорногорія) – 3:0, за сумою двох матчів – 3:2

Голи: Джоковіч, 27, 82, Попеску, 90+1 – Педрінью, 49, Даскалов, 68

Дебрецен (Угорщина) – Алашкерт (Вірменія) – 2:2 (3:1 по пен.),за сумою двох матчів – 3:2

Голи: Джуджак, 77 – Устінов, 18, Фатаї, 67

Легія (Варшава) – Ордабаси (Казахстан) – 3:2, за сумою двох матчів – 5:4

Голи: Вшолек, 18, Рібейро, 42, Пекгарт, 71 – Садовскі, 57

Віторія Гімарайнш (Португалія) – Цельє (Словенія) – 0:2 (2:4 по пен.), за сумою двох матчів – 4:5

Гол: Байде, 65

Андрій Маркович допоміг андоррцям пройти в наступний раунд. Після виїзної поразки Санта-Колома вдома розгромила чорногорську Сутьєску. Вихованець Карпат Маркович прострілив на дальню стійку, а Моурело відкрив рахунок. Гра перейшла в овертайм, де Санта-Колома вирвала перемогу.

Пюнік з Антоном Братковим у другому матчі також переграв Кальмар, а Каунас з Андрієм Карвацьким повторно програв Леху.

Іван Зотько та Євген Цимбалюк з Урарту завершили єврокубковий сезон. Чемпіони Вірменії спочатку вилетіли з ЛЧ, а тепер покинули і Лігу конференцій. Залаегерсег, за який виступає Сафронов, не зміг обіграти Осієк з Драмбаєвим. А ось Безус подарував Омонії путівку в наступний раунд. Українець за підсумками двох матчів оформив пента-трик у ворота Габали.

Кечкемет з Месхі попрощався з єврокубками, поступившись у додатковий час. Євген Коноплянка дебютував за ЧФР Клуж, він вийшов на поле на 75-й хвилині при рахунку 1:1, але своїй команді так і не допоміг залишитись у євротурнірі. Брюгге без Яремчука (українця не було навіть у заявці) програло Орхусу, але завдяки перемозі в першому матчі пробилося до наступного етапу.

ЦСКА 1948 з Ганєвим не зміг впоратися зі Стяуа. Легія без Харатіна переграла Ордабаси, кольори якого захищають Макаренко та Бєсєдін. Перший провів на полі весь поєдинок, але казахська команда покинула єврокубки.

Дебрецен з Романчуком довели матч аж до серії пенальті, де і перемогли суперників. Віторія Гімарайнш та Цельє, за який грає Білий, також не змогли визначити переможця в основний час та овертайми. В серії пенальті тріумфатором став клуб українця.