Мілсамі (Молдова) – Паневежис (Литва) – 0:1 (перший матч – 2:2)

Левадія (Естонія) – Жиліна (Словаччина) – 1:2 (перший матч – 1:2)

Голи: Аг'їрі, 10 – Руснак, 3, Стойчевскі, 45+2

Динамо Батумі (Грузія) – Тирана (Албанія) – 1:2 (перший матч – 1:1)

Голи: Капанадзе, 90 – Лушк'я, 28, Деліу, 79

Діла Горі (Грузія) – Дунайска Стреда (Словаччина) – 2:0 (перший матч – 1:2)

Голи: Гейл, 33, Сантос, 85

Зімбру (Молдова) – Ла Фіоріта (Сан-Маріно) – 1:0 (перший матч – 1:1)

Гол: Дедечко, 35

Санта-Колома, у складі якої виступає український захисник Андрій Маркович, змогла вибороти путівку в наступний раунд лише в овертаймі.

Пюнік з Братковим добили суперників у матчі-відповіді, забивши три голи (загальний рахунок 5:0). Варданян міг організувати і четвертий, однак не реалізував пенальті. До слова, у заявці Пюніка був і Роман Карасюк, проте на поле він не виходив. Також кольори вірменського клубу захищає Вакуленко.

Мілсамі з Тереховим покинув єврокубки, поступившись Паневежису, за який виступають Мірошник та Щедрий.

Левадія не змогла організувати камбек. Естонська команда, в якій грає Марковський, у матчі-відповіді повторила сценарій першої зустрічі та програла Жиліні.

Динамо Батумі завершило єврокубковий сезон. Гості двічі забили, а господарі відквитали лише один м'яч. Гіо Цітаішвілі та українець Іван Литвиненко не допомогли "біло-синім".

Діла взяла реванш у Дунайської Стреди й пробилася в наступний раунд ЛК. Кольори грузинської команди захищають Кучеренко та Ковталюк – перший відстояв матч "на нуль". Діла стане суперником Ворскли.

Денис Дедечко допоміг Зімбру продовжити шлях у єврокубках. Українець відзначився забитим м'ячем на 35-й хвилині.