Ліга чемпіонів 2023/24, перший кваліфікаційний раунд. Матчі-відповіді

Вальмієра (Латвія) – Олімпія Любляна (Словенія) – 1:2 (перший матч 1:2)

Голи: Мена, 82 – Педро, 33, Мухамедбеговіч, 64

Динамо Тбілісі (Грузія) – Астана (Казахстан) – 1:2 (перший матч 1:1)

Голи: Камара, 22 – Бейсебеков, 50, Дарбо, 51

Карабах (Азербайджан) – Лінкольн Ред Імпс (Гібралтар) – 4:0 (перший матч 2:1)

Голи: Зубір, 7, Мустафазаде, 45+1, Джіджа, 50, Янковіч, 62

Ференцварош (Угорщина) – Клаксвік (Фарерські острови) – 0:3 (перший матч 0:0)

Голи: Фредеріксберг, 8 (пен), 32, Кассі, 45+1

Свіфт Есперанж (Люксембург) – Слован Братислава (Словаччина) – 0:2 (перший матч 1:1)

Голи: Вайсс, 55 (пен.), 62 (пен.)

Нереалізований пенальті: Штольц, 10

Лудогорець (Болгарія) – Балкані (Косово) – 4:0 (перший матч 0:2)

Голи: Текпетей, 4, 45+1, Тіссера, 49, Відаль, 78

Ларн (Північна Ірландія) – ГІК (Фінляндія) – 2:2 (перший матч 0:1)

Голи: Боніс, 65, Томсон, 87 – Олліла, 26, Вонт, 97 (А)

Вальмієра, за яку виступає півфіналіст Євро-2023 Іван Желізко, повторила сценарій першого матчу. Латвійська команда пропустила та була змушена забивати мінімум двічі. Однак у другому таймі гості організували ще один м'яч, гол престижу не врятував команду Желізка, яка продовжить євросезон у кваліфікації Ліги конференцій.

Динамо Тбілісі також не змогло пройти у наступний раунд, Астана за дві хвилини поховала всі надії. Ференцварош, який очолював росіянин Черчесов (коуча звільнили після цього поєдинку), зазнав розгромної поразки за тайм й попрощався з ЛЧ, натомість Карабах знищив Лінкольн Ред Імпс та продовжує боротьбу за груповий етап.

Свіфт мав шанс залишити Слован поза ЛЧ, однак Штольц на 10-й хвилині не зміг переграти кіпера з пенальті. Натомість Вайсс у другому таймі оформив дубль, двічі забивши з позначки. Лудогорець принизив Балкані, оформивши 4 голи у ворота суперника (перший матч болгарська команда програла 0:2).

Ларн та ГІК тримали інтригу до останнього. Другим вдалося повести в рахунку у першому таймі, господарі зрівняли на 65-й, а на заключних хвилинах оформили камбек й зробили загальний рахунок 2:2. В овертаймі Вонт організував автогол, який подарував ГІКу путівку в наступний раунд.