Вест Хем продовжує відчайдушну боротьбу за четверту сходинку таблиці, яка дає право наступного сезону зіграти в Лізі чемпіонів.

Уже в дебюті матчу з Лестером гості вирвалися вперед. Діоп блискучою довгою передачею вивів Боуена на побачення з голкіпером і конкурент Ярмоленка відкрив рахунок. Під завісу тайму Крессвел зіграв рукою у власному штрафному. Вирок чітко виконав Тілеманс. На перерву суперники пішли за рівного рахунку.

Другий тайм господарі розпочали агресивніше і справедливо вийшли вперед. Перейра замкнув навіс Барнса. Уже в компенсований час Доусон підключився на кутовий удар і врятував для своєї команди нічию – 2:2.

Лестер піднявся на 11-у сходинку АПЛ (22 матчі, 27 очок). Вест Хем залишився четвертим (25 поєдинків, 41 балі).