Товариський матч

Динамо – Інджія – 4:0

Голи: Вербіч, 33, Де Пена, 44, Ванат, 57, Буяльський, 86

Програму останнього зимового збору команда Мірчі Луческу відкрила поєдинком проти Інджиї. Це лідер другої за силою ліги Сербії. Кияни прибули до Туреччини лише за 5 годин до стартового свистка. Початок зустрічі навіть довелося перенести на одну годину, аби "біло-сині" встигли дістатися до стадіону.

Попри це Динамо ще до перерви довело свою перевагу у класі. Спершу Сидорчук вивів Вербіча на ударну позицію – словенець не схибив. А трохи згодом Дубінчак тонким пасом знайшов Де Пену і уругваєць подвоїв перевагу.

У другому таймі Ванат ударом з гострого кута довів рахунок до розгромного. Навіть після цього кияни не скинули обертів. Зокрема, розкішну нагоду відзначитися втратив Шкурін. Уже під завісу поєдинку Віталій Буяльський використав подарунок суперника і елегантно підсік м'яч над воротарем. 4:0 – впевнена перемога Динамо.