Товариська зустріч

Бразилія – Сенегал – 2:4

Голи: Пакета, 11, Маркіньйос, 58 – Діалло, 22, Маркіньйос, 52 (А), Мане, 55, 90+7

Напередодні бразильці провели спаринг зі збірною Гвінеї, яку впевнено розгромили з рахунком 4:1. Матч проти сенегальців виявився складнішим.

Вже на 11-й хвилині Вінісіус Жуніор асистував на Пакету, а той головою замкнув подачу та відкрив рахунок. Діалло вдалося зрівняти. Гольова феєрія продовжилася у другому таймі. Спочатку Маркіньйос відзначився автоголом, а Мане майстерно поцілив у дев'ятку та зробив рахунок 1:3.

Після фіаско біля власних воріт Маркіньйос забив і суперникам, однак це не врятувало бразильців від поразки. У компенсований арбітром час Мане оформив дубль, реалізувавши пенальті, та поставив крапку в матчі.