Товариська зустріч

Бразилія – Гвінея – 4:1

Голи: Жоелінтон, 28, Родріго, 30, Мілітао, 47, Вінісіус, 88 – Гірассі, 36

У своєму крайньому поєдинку бразильці несподівано поступилися збірній Марокко (1:2), Гвінея також зазнала поразки від Єгипту (1:2).

Бразилія відкрила рахунок на 28-й хвилині – Жоелінтон з близької відстані влучив у рамку воріт, а за кілька миттєвостей Родріго продемонстрував індивідуальну майстерність та подвоїв перевагу. Однак гвінейцям швидко вдалося відіграти один м'яч. Гіррасі успішно замкнув головою подачу у штрафний.

Одразу по перерві Мілітао забив третій гол Бразилії в цьому поєдинку, влучивши в дев'ятку. Після цього футболісти Гвінеї дещо перехопили ініціативу та контролювали м'яч, шукаючи прогалини в обороні суперника. Однак бразильці продовжували створювати свої моменти.

На останніх хвилинах арбітр матчу призначив пенальті у ворота гостей. Вінісуіс Жуніор підійшов до позначки, реалізував 11-метровий удар та поставив крапку в цій зустрічі.