Ла Ліга, 35 тур

Севілья – Бетіс – 0:0

Вилучення: Міранда, 86

Напередодні Севілья вийшла у фінал ЛЄ, здолавши у другому півфіналі Ювентус (2:1). Однак у грі проти Бетіса команда Менділібара не вражала своїми діями, як і їхні суперники. Тож відкрити рахунок у першому таймі їм не вдалося, на двох колективи пробили по воротах лише 3 рази.

По перерві Севілья змарнувала кілька хороших моментів. Спочатку Гуйє поцілив вище воріт, згодом Ламела примудрився з близької відстані пробити головою повз порожні ворота, а нагоду Сусо парирував кіпер. Бетіс практично немав чим відповісти на небезпеку, а наприкінці зустрічі ще й залишився в меншості. Міранда отримав пряму червону за фол, а матч завершився безгольовою нічиєю.

Севілья піднялася на 9-те місце та зрівнялася кількістю очок із Жироною, за яку виступає українець Віктор Циганков (по 48). Бетіс перебуває на 6-й сходинці (56 пунктів).