Ла Ліга, 32 тур

Вальядолід – Атлетіко – 2:5

Голи: Ларін, 41 (пен.), Ескудеро, 74 – Моліна, 20, Хіменес, 24, Мората, 38, Фернандес, 86 (А), Депай, 90+3

Моліна відкрив рахунок вже на 20-й хвилині зустрічі – отримав вбивчу передачу та поклав початок погрому. Через кілька хвилин Хіменес подвоїв перевагу "червоно-білих", а Мората ударом з близької відстані зробив рахунок розгромним.

Господарі зуміли відіграти один м'яч лише наприкінці першого тайму і то з пенальті – Ермосо грубо порушив правила. Ларін холоднокровно реалізував 11-метровий.

По перерві Вальядоліду вдалося скоротити відставання до мінімального, однак арбітр не вказав на центр поля, оскільки VAR зафіксував положення поза грою. Зрештою, на 74-й Ескудеро таки зробив рахунок 2:3, а його команда продовжувала тиснути. Під завісу гри захисник господарів забив, щоправда, у власні ворота. Крапку в зустрічі поставив Депай, який ефектно прострілив з меж штрафного майданчика.

Вальядолід частіше пробивав по воротах Атлетіко, але цього виявился замало. Таким чином, "червоно-білі" посідають 3-тє місце у турнірній таблиці (66 очок), а Вальядолід залишається 15-м.