МЮ серйозно підійшов до поєдинку. Ральф Рангнік виставив близький до оптимального склад.

Господарі відразу захопили ініціативу. Погба заробив пенальті. Але Роналду не зміг реалізувати вирок арбітра – португалець пробив повз ворота. Щоправда, незабаром Джейдон Санчо відкрив рахунок.

Манчестер продовжував домінувати, але гості по перерві несподівно відновили паритет. Гол в активі Метта Крукса. Основний час завершився внічию 1:1, тож суперникам довелося грати ще два тайми по 15 хвилин.

Господарі контролювали м'яч, але до гострих моментів доходило не так уже й часто. Врешті справа дійшла до серії пенальті.

У футбольній лотереї Кріштіану Роналду з 11-метрової точки уже забив. А його молодий партнер Еланга не зміг. Промах шведа став вирішальним. 1:1 (7:8 пенальті) – МЮ сенсаційно вилітає з Кубка Англії.