Господарі Сантьяго Бернабеу вийшли вперед вже на 18 хвилині. Марко Асенсіо у штрафному гостей намагався скинути на партнерів, але поцілив у Пау Торреса. Від захисника м'яч підступно залетів у ворота Вільяреала. Однак ще до перерви статус-кво вдалося відновити Чуквуезе.

По перерві Вінісіус реабілітувався за розтринькування шансів відзначитися і повернув перевагу "бланкос". Однак ближче до завершення дуелі Хосе Луїс Моралес знову зрівняв рахунок. Крапку в цьому голепаді поставив Семюель Чуквуезе, оформивши дубль – 3:2.

Підопічні Карло Анчелотті залишаються на другій позиції у турнірній таблиці, володіючи 59 очками. Після цієї поразки "вершкові" відстають від Барселони, яка лідирує у Ла Лізі, вже на 12 пунктів. Натомість Вільяреал закріпився у зоні єврокубків (47 пунктів, 5 місце) та наблизився до Реал Сосьєдада (51 очко).