Голи: Тоуні, 45+1 (пен) – Жоелінтон, 54, Ісак, 61

Тоттенхем – Брайтон – 2:1

Голи: Сон, 10, Кейн, 79 – Данк, 34

Фулхем – Вест Хем – 0:1

Гол: Рід, 23 (автогол)

Тоттенхем здобув перемогу над Брайтоном. Сон відкрив рахунок на 10-й хвилині матчу дивовижним пострілом. Для корейця цей забитий м'яч став ювілейним 100-м в рамках АПЛ. Він став першим азіатом в історії, якому це вдалося.

Невдовзі гол Мітоми скасували через гру рукою, але Данк встиг зрівняти ще перед свистком на перерву. У другій половині "чайок" позбавили ще одного забитого м'яча після перегляду VAR. Де Дзербі не стримав емоцій та посварився зі Стелліні – обидва отримали по червоній і покинули поле. Гаррі Кейн під завісу гри своїм голом вирвав перемогу для "шпор" – 2:1.

Тоттенхем (53 очки) закріпився у топ-5. Брайтон (46 пунктів) втратив можливість обійти Астон Віллу (47 балів), щоправда, у підопічних Де Дзербі ще є 2 матчі в запасі.

Астон Вілла впевнено переграла Ноттінгем. В першому таймі глядачі не дочекались голів. Проте вже на початку другої половини Траоре відкрив рахунок. Воткінс поставив крапку на 90+5 – 2:0. "Лісоруби" – на 18 місці (27 балів).

Борнмут мінімально здолав Лестер завдяки голу Білінга на 40-й хвилині. Ілля Забарний потрапив у заявку на матч, однак так і не вийшов на поле. "Вишні" втікають подалі від зони вильоту (15 місце, 30 очок). Лестер з 25 пунктами залишається на передостанній сходинці та ризикує понизитись в Чемпіоншип.

Брентфорд влаштував гольову перестрілку з Ньюкаслом. Айвен Тоуні відкрив рахунок під завісу першої половини. Однак по перерві "сороки" оформили камбек завдяки голам Жоелінтона та Ісака, які вони забили за 7 хвилин. Ньюкасл увірвався у топ-3 (56 очок). Брентфорд посідає 9 сходинку (43 бали).

Фулхем поступився Вест Хему. Долю поєдинку визначив прикрий автогол Ріда на 23-й хвилині. Фулхем йде 10-м (39 пунктів). Вест Хем посідає 13 місце (30 балів).