Вже на 5-й хвилині Мудрик міг виводити свою команду вперед, але з вбивчої позиції вліпив у Мартінеса. Вілла своїм моментом скористалася значно краще – Воткінс завдяки незграбним діям Кукурельї організував гол, перекинувши Кепу. Натомість Мудрик змарнував ще одну нагоду. Ковачіч розрізним пасом вивів українця на рандеву з кіпером, проте Михайло легко покотив у руки Мартінесу.

На 57-й хвилині Михайло Мудрик покинув поле, так і не відзначившись результативними діями. Команда Поттера не змогла відіграти бодай один м'яч. Зазначимо, "сині" завдали 27 ударів по воротах у другому таймі, натомість їхні суперники – лише 5. Однак все одно довелося миритися з поразкою 0:2.

Тож, тепер Челсі опустився на 11-ту сходинку у турнірній таблиці АПЛ (38 очок), а Астон Вілла завдяки перемозі тепер 9-та (41 пункт).