Ліверпуль першим відкрив рахунок у матчі після голу Салаха. Проте гості ще до перерви зрівняли шанси завдяки влучанню Альвареса. Вже на старті другого тайму Манчестер Сіті продовжив пресингувати суперника та організував швидкий гол. Де Брюйне замкнув передачу у порожні ворота.

Через кілька миттєвостей Ґюндоґан опинився першим на добиванні та подвоїв перевагу "містян". А під завісу матчу Де Брюйне у фірмовому стилі вивів на ударну позицію Гріліша, який поставив фінальну точку у поєдинку та зробив рахунок 4:1.

Наразі Манчестер Сіті посідає друге місце у турнірній таблиці АПЛ з 64 очками. Підопічні Гвардіоли відстають від Арсенала на 8 балів, але мають матч у запасі. Натомість Ліверпуль опинився на 8 місці та має у своєму активі 42 очки.