У першому турі відбору на чемпіонат Європи Іспанія та Шотландія розгромили Норвегію та Кіпр відповідно з однаковим рахунком 3:0. Однак очна дуель дещо шокувала "Фурію Роху".

Вже на 7-й хвилині півзахисник Манчестер Юнайтед Скотт Мактомінай оформив перший гол, а по перерві записав до свого активу дубль у другому поспіль матчі кваліфікації.

За інформацією Opta, востаннє шотландець забивав у ворота Іспанії два м'ячі ще у 1984 році. Це вдалося Мо Джонстону у відбірковому матчі до ЧС-1986. Той поєдинок також завершилася перемогою "горців" – з рахунком 3:1.

Зазначимо, що наступний матч в рамках відбору до Євро-2024 Шотландія зіграє проти Норвегії у червні, а Іспанія пропускатиме цей тур. Наразі "горці" одноосібні лідери групи А з шістьма очками. В Іспанії три бали. Далі Норвегія (1), Грузія (1) та Кіпр (0).