Товариська гра

Марокко – Бразилія – 2:1

Голи: Буфал, 29, Сабірі, 79 – Каземіро, 67

Збірна Бразилії по-особливому підійшла до поєдинку. Це перший матч команди після смерті Короля футболу Пеле, тож "пентакампеони" вирішили вшанувати його пам'ять. Прізвище Пеле розмістили під ігровим номером кожного з гравців.

Втім, результатом потішити Короля футболу їм не вдалось. Вже на 29 хвилині марокканці повели в рахунку, скориставшись жахливим виходом бразильців з оборони. Каземіро по перерві зрівняв, однак Сабірі на 79 хвилині приніс перемогу африканцям, блискавично забивши від поперечки.

Таким чином, збірна Марокко у товариському матчі здобула перемогу над національною командою Бразилії з рахунком 2:1.

Нагадаємо, Марокко – перша африканська збірна, яка змогла вийти у півфінал чемпіонату світу. Привезти додому медалі "Атлаським левам" не вдалося – у півфіналі ЧС-2022 вони програли Франції, а в матчі за третє місце – Хорватії.