Перша гра суперників у Німеччині завершилася нічиєю – 1:1. Однак перед домашніми трибунами підопічні Гвардіоли не залишили від РБ Лейпциг каменя на камені.

Рахунок "містяни" відкрили на 22-й хвилині – Холанд чітко реалізував пенальті. Невдовзі норвезька суперзірка Сіті оформив дубль, а ще до перерви встиг записав у актив хет-трик.

У другому таймі перфоманс Холанда розбавив своїм голом Гюндоган. Далі норвезький бомбардир вразив ворота РБ Лейпциг ще двічі – Ерлінг став лише третім футболістом, якому вдалося відзначитися пента-триком у матчі Ліги чемпіонів. Раніше це робили тільки екс-форвард Шахтаря Луїс Адріано (БАТЕ, 2014 рік) та Ліонель Мессі (Байєр, 2012).

Масну крапку вже у компенсований час поставив Кевін Де Брюйне – 7:0. Манкуніанці ураганом вриваються у чвертьфінал Ліги чемпіонів.