Ліга конференцій, матч-відповідь за вихід в 1/8 фіналу

Партизан – Шериф – 1:3 (перший матч – 1:0)

Голи: Меніг, 14 – Бадоло, 21 (п.), Діоп, 45+1, 47

ЧФР Клуж – Лаціо – 0:0 (перший матч – 0:1)

Вилучення: Мухар, 77 (ЧФР Клуж, друга жовта картка)

Андерлехт – Лудогорець – 2:1 (основний і додатковий час), 3:0 (по пенальті) (перший матч – 0:1)

Голи: Руссо, 13 (аг.), Версхарен, 68 – Тьягу, 71

Вилучення: Пьотровскі, 97 ( Лудогорець, друга жовта картка)

Базель – Трабзонспор – 2:0 (перший матч – 0:1)

Голи: Амдуні, 13, Зекірі, 77

Нереалізований пенальті: Бакасетас, 27 (Трабзонспор)

Лех – Буде-Глімт – 1:0 (перший матч – 1:0)

Гол: Ісхак, 63

Фіорентина – Брага – 3:2 (перший матч – 4:0)

Голи: Мандрагора, 37, Сапонара, 58, Кабрал, 83 – Каштру, 17, Джало, 34

Гент – Карабах – 1:0 (перший матч – 0:1)

Гол: Гіфт, 74

Шериф у гостях взяв реванш у Партизана за мінімальну поразку вдома. Серби повели в рахунку на початку матчу, але потім Бадоло з пенальті рахунок зрівняв. Після цього Діоп вивів молдован вперед, а одразу по перерві оформив дубль. Український голкіпер Шерифа Максим Коваль провів на полі весь матч і пробився разом зі своєю командою в 1/8 фіналу турніру.

Лаціо розійшовся миром з ЧФР Клуж, однак гол у першому матчі допоміг "біло-блакитним" пройти у наступний раунд змагань. У ще одному матчі Андерлехт грав з Лудогорцем Ігоря Пластуна. Команди дограли до серії пенальті, де точнішим був Андерлехт. Лудогорець з українцем покинув турнір.

Лех мінімально переміг Буде-Глімт та повторив результат першого матчу. Таким чином поляки в 1/8 фіналу ЛК. Вінгер Динамо Георгій Цітаішвілі, який виступає за Лех на правах оренди, провів весь матч у запасі.

Фіорентина після розгрому в першому матчі (4:0) дозволила Бразі забити два голи. Але, ще у першому таймі "фіалки" відіграли один м'яч. По перерві вдалося забити ще два, що і допомогло їм пройти до наступного етапу ЛК.