Товариський матч

Динамо – Адана Демірспор – 0:0

"Біло-сині" провели свій 11-й контрольний поєдинок на зборах. Цього разу Динамо зустрічалося з турецьким Адана Демірспором, що посідає 5 місце у чемпіонаті країни.

У першому таймі команди не зуміли розмочити рахунок. Свій шанс втратив Гармаш. Цілився у ближній кут, але голкіпер парирував удар. Згодом Волошин пробивав з-за меж штрафного – воротар знову на місці.

Трансляцію другого тайму вболівальники не змогли подивитися, адже суперник вимагав припинити показ гри. Турецький клуб був готовий не виходити на другий тайм, якщо кияни не виконають прохання. Зазначимо, що спочатку Адана Демірспор дозволив трансляцію, але кілька разів змінював рішення. Загалом матч завершився нічиєю – 0:0.

Наступний контрольний поєдинок Динамо проведе 20 лютого о 16:00 проти латвійської Риги.