У першій половині командам не вдалося потішити фанів калейдоскопом гольових моментів. Арбітр скасував взяття воріт Альваро Морати через офсайд. Тож на перерву команди пішли з нулями на табло.

Статистична перевага господарів – 4 удари в площину воріт у "матрацників" проти нуля в Хетафе – конвертувалась у гол в другому таймі. Анхель Корреа курйозно відкрив рахунок на 60-й хвилині. Поки арбітр переглядав епізод за допомогою VAR, Сімеоне встиг замінити чемпіона світу. Тож своє взяття воріт аргентинець відсвяткував вже на лавці.

На 81-й хвилині Сауль зіграв рукою у власному штрафному, суддя призначив пенальті. Енес Унал реалізував 11-метровий, врятувавши Хетафе від поразки. У доданий час Атлетіко притиснув гостей до воріт, втім так і не зміг змінити рахунок – 1:1.

Отже, мадридці залишаються на 4-й сходинці з 35 очками балами в активі. Хетафе – у зоні вильоту (19 місце, 18 очок).