АПЛ. Тур 18

Тоттенхем – Астон Вілла – 0:2

Голи: Буендія, 50, Луїс, 73

На старті поєдинку Тоттенхем домінував. Підопічні Конте проривалися у штрафний суперника, однак захисники блокували усі удари. Гравці Астон Вілли намагалися відповідати, але до перерви рахунок не змінився (0:0).

Початок другого тайму видався успішним для "віллан". На 50-й хвилині команда Емері розігнала результативну атаку. Воткінс практично від лінії відкинув м'яч на Емільяно Буендію, а той із легкістю відправив його в лівий нижній кут воріт. Після пропущеного "шпори" завелись та повернулися до атакувального футболу.

Однак, забити Тоттенхему так і не вдавалося. Натомість "віллани" організували ще й другий гол. На 73-й Луїс замкнув точний простріл у штрафний, перегравши голкіпера ударом по центру воріт. До кінця зустрічі гравці Астон Вілли не давали господарям реалізувати бажане.

Таким чином, Тоттенхем залишається на 5-й сходинці (30 очок), а Астон Вілла посідає 12-те місце (21 очко).