Ла Ліга. Тур 22

Реал Мадрид – Ельче – 2:2

Голи: Бойє, 42, Мілья, 76 – Модріч, 82, Мілітао, 90+4

Нереалізований пенальті: Бензема, 33

Реал Мадрид зіграв внічию із Ельче. "Вершкові" заробили пенальті на 33-й хвилині, проте Бензема пробив вище воріт. У відповідь Реал отримав гол у власні ворота – Бойє відправив Ельче на перерву із несподіваною перевагою.

По перерві гості забили вдруге. Гравці Реала бились до останнього та отримали шанс на 11-метровий. Модріч реалізував пенальті на 82-й хвилині, а Мілітао зміг зрівняти рахунок у компенсований час. Поєдинок завершився результативною нічиєю.

Додамо, що український голкіпер Андрій Лунін цей матч провів на лаві запасних. Реал є лідером турнірної таблиці (50 очок), а Ельче посідає 14-те місце (23 пунктів). Нещодавно Реал у складному поєдинку 1/8 Кубка Іспанії вибив якраз Ельче (1:2).