УПЛ, 3 тур

Металіст 1925 – Ворскла – 3:2

Голи: Борячук, 54, 92, Дмитренко, 80 – Марлісон, 44 (пен), Степанюк, 82

Нереалізований пенальті: Олійник, 17

Вже на старті гри команди обмінялися яскравими моментами. На 17-й хвилині арбітр зафіксував гру рукою, якої навіть близько не було – м'яч влучив у голову, та призначив сумнівний пенальті у ворота Металіста 1925. До позначки підійшов Денис Олійник, однак переграти голкіпера так і не зміг.

Впродовж першої частини зустрічі футболісти не здивували, а наприкінці тайму полтавці заробили ще один пенальті. Марлісон потужно пробив по воротах своєї колишньої команди та відкрив рахунок.

По перерві колективи заграли жвавіше. Металісту 1925 вдалося відзначитися двічі – спочатку Борячук забив свій перший м'яч у новоспеченій команді, а потім Владислав Дмитренко розкішним ударом подвоїв перевагу. Степанюк все ж зробив рахунок 2:2, але у компенсований арбітром час Борячук оформив дубль та поставив крапку у грі.

Після трьох турів УПЛ Металіст 1925 посідає 7-ме місце (5 очок), а Ворскла розташовується серед аутсайдерів (0 пунктів).