Ліга чемпіонів, кваліфікація, матчі-відповіді раунду плей-офф

Вікторія Пльзень – Карабах – 2:1 (перший матч 0:0)

Голи: Копіц, 58, Клімент, 73 – Озобіч, 38

Црвена Звезда – Маккабі Хайфа – 2:2 (2:3)

Голи: Пешіч, 27, Іваніч, 43 – Сундгрен, 45+5, Павков, 90 (аг)

Нереалізований пенальті: Хазіза, 45+4 (М)

Після нульової нічиєї в Азербайджані, Вікторія Пльзень та Карабах визначили володаря путівки в групову стадію ЛЧ вже у Чехії. У першому таймі гості відкрили рахунок, втім по перерві господарі поля оформили камбек та пробились далі.

Маккабі Хайфа врятувала нічию з Црвеною Звездою, спонсором якої досі є російський Газпром, та пройшла у групу Ліги чемпіонів. У першому матчі ізраїльтяни перемогли з рахунком 1:0, втім у Сербії пропустили два м'ячі вже у першій половині. До перерви гості змогли скоротити відставання, а під завісу гри вигризти першу путівку в ЛЧ за останні 12 років допоміг голкіпер команди-суперника. Мілан Павков курйозно зрізав подачу зі штрафного у власні ворота та подарував Маккабі нічию.