Мюнхенці зуміли відкрити рахунок на 20-й хвилині, однак після перегляду VAR рефері гол скасував. Мусіала згодом реалізував свою нагоду, завдавши дивовижного удару з-за меж штрафного майданчика. Наприкінці першого тайму досвідчений Мюллєр подвоїв перевагу команди.

По перерві мюнхенці також домінували. Низку моментів команда змарнувала, на 58-й взяття воріт скасували через офсайд, а трохи пізніше знову включилася система відеоповторів. Арбітр зафіксував чергове положення поза грою та вдруге відмінив гол Мане. Вольфсбург так і не зміг відзначитися у цьому поєдинку, тож Баварія перемогла з рахунком 2:0.

У підсумку, Баварія очолила турнірну таблицю з 6-ма очками в активі, а Вольфсбург розташувався на 14-му місці (1 пункт).