Серія А. Тур 21

Інтер – Лаціо – 2:1

Голи: Бастоні, 30, Шкріняр, 67 – Іммобіле, 35

Господарі відразу захопили ініціативу і з перших хвилин кинулися атакувати ворота суперника.

На 17-й хвилині Мартінес втік на побачення з голкіпером і, здавалося, відкрив рахунок. Але система VAR знайшла в нападника офсайд. Гол скасували.

Інтер все ж зміг вийти вперед. Розкішним дальнім ударом відзначився Бастоні. Захисник влучив точно у нижній кут.

Геть нелогічно, навіть курйозно, гості відігралися. Шкріняр, Де Врей і Хандановіч помилилися і дозволили Чіро Іммобіле вийти на порожні ворота. 1:1 після першого тайму.

По перерві Інтер продовжив тиснути. Шкріняр виправив власну помилку, відгукнувся на навіс Бастон і ударом головою знову вивів свою команду вперед.

Господарі втримали необхідний результат. 2:1. Інтер повернувся на вершину Серії А – в нього на очко більше, ніж в Мілана, так ще й матч в запасі. Лаціо залишився на 8-й позиції. Від зони Ліги чемпіонів "орли" відстають уже на 9 балів.