Серія А. Тур 21

Удінезе – Аталанта – 2:6

Голи: Моліна, 59, Бету, 88 – Пашаліч, 17, Мурієль, 22, 76, Маліновський, 43, Меле, 89, Пессіна, 90+2

2022-й рік Аталанта розпочала з яскравої перемоги, а Маліновський з голу та асисту.

Рахунок у поєдинку з Удінезе відкрив Маріо Пашаліч. Хорват виграв верхову боротьбу відразу у декількох оборонців суперника і ударом головою відправив м’яч у сітку.

Далі на авансцену вийшов Маліновський. Українець вивів Мурієля на ворота і нападник подвоїв перевагу гостей. А під завісу тайму відзначився вже сам Руслан, який фірмовим ударом лівою ногою переграв голкіпера. 0:3 ще до перерви.

У другому таймі господарі забили доволі курйозний гол. Після дальнього удару Моліни м’яч зрикошетив від оборонця гостей і застрибав у сітку. Незадовго після цього Мурієль оформив дубль.

Наприкінці зустрічі суперники обмінялися голами Бету і Меле. А перед свистком забити встиг ще й Пессіна. 2:6.

Аталанта закріпилася в зоні Ліги чемпіонів. Клуб з Бергамо посідає четверту сходинку таблиці – 20 матчів, 41 очко.