Увесь перший тайм господарі тиснули на ворота суперника. Але забити змогли вже перед самою перервою.

Альдерете збив Каземіро у власній карній зоні. Вирок взявся виконувати Бензема і потужним ударом у "дев’ятку" відкрив рахунок.

У другому таймі за справу взявся Вінісіус, який одужав від коронавірусу. Спершу він немов на велосипеді оббіг всю оборону Валенсії, зіграв у стінку з Бензема і зблизька розстріляв Сілесена. Трохи згодом бразилець забив можливо найлегший гол у кар’єрі: після удару Асенсіо і сейву голкіпера, м’яч завис над лінією воріт і Вінісіус ударом головою відправив ігровий снаряд у сітку.

Лише після цього Валенсія почала турбувати Куртуа. Гості заробили пенальті. З ударом Гедеша з "точки" голкіпер Реал впорався, але з добивання уже нічого зробити не зміг.

Але останнє слово залишилося за господарями: Бензема оформив дубль і поставив крапку в матчі – 4:1.

Реал продовжує лідирувати в Ла Лізі – 21 матч, 49 очок. У Севільї, яка йде другою, – 41 очко і два матчі у запасі.